جزئیات خبر


طی 4 ماه نخست سال 1396؛

700 مترمربع کاشی توسط شرکت کاشی سنتی رضوی تولید شد

700 مترمربع کاشی توسط شرکت کاشی سنتی رضوی تولید شد
1396/8/15

مدیرعامل شرکت کاشی سنتی آستان قدس رضوی گفت: 700 مترمربع کاشی توسط این شرکت طی 4 ماه نخست امسال تولید شده است.
مهندس محمدرضا معلم‌ شهری در گفت و گو با آستان نیوز بیان کرد: این محصولات در دو بخش تولید می‌شوند که در حوزه نماکاری سنتی می‌توان به کاشی‌های جسمی، نره، هفت رنگی، زیر رنگی، آجر لعابدار، دوال، حمیل و چارکه اشاره کرد.
وی ادامه داد: هفت رنگی لعاب برجسته دکوراتیو، آجرهای لعابی طرح فیوزگلس و آبستره و نیز انواع کاشی‌های تزئینی و زینتی، بخش دیگری از تولیدات شرکت کاشی سنتی آستان قدس رضوی را به خود اختصاص داده است.
معلم شهری درباره طرح‌های به کار رفته در این کاشی‌ها، گفت: این طرح‌ها شامل اسلیمی، ختایی، تلفیقی از اسلیمی ختایی، گره در قالب انواع طرح‌ها، گزمه، پیچک، معقلی و... است.
وی گسترش و توسعه فعالیت‌های نماکاری سنتی به ویژه در مجموعه حرم مطهر رضوی و اماکن منتسب به آن را رسالت اصلی این شرکت برشمرد.
معلم شهری با اشاره به برنامه‌های این شرکت برای افزایش کیفیت کاشی‌های تولیدی طی سال جاری گفت: تقویت واحد نظارت و کنترل کیفی و همچنین بررسی و حل مشکلات پروسه مربوط به تولید محصولات، از جمله این موارد به شمار می‌رود.
وی کاهش قیمت تمام شده محصولات تولیدی را یکی از اهداف استراتژیک این شرکت برای سال جاری دانست.
مدیرعامل شرکت کاشی سنتی آستان قدس رضوی ادامه داد: علاوه بر این، می‌توان به ارائه محصولات جدید و کارآمد در راستای جذب بازار با توجه به نیازسنجی‌های انجام شده، اشاره کرد.

نظر شما